Tornatermi öltözők felújítása

Megszépültek a tornatermi öltözők

A salgótarjáni TESCO bevásárlóközpont részéről felajánlás érkezett intézményünkbe, mely szerint munkatársaik térítésmentesen kifestenék iskolánk tornatermi öltözőit. Támogatásként nemcsak az önkéntes munkát ajánlották fel, hanem a munkálatokhoz szükséges festéket is biztosították az öltözők rendbetételéhez.
Az ajánlatot nagy örömmel fogadtuk, így a megállapodást követően a Tesco alkalmazottai október 8-án festékekkel és szerszámokkal felszerelkezve érkeztek iskolánkba. Egész napos önkéntes munkájukkal kicsinosították, kifestették, tisztává varázsolták az öltözőket.
Köszönjük a TESCO-GLOBAL Zrt. vezetőségének a juttatást, munkatársaiknak pedig az önkéntes munkát, melynek köszönhetően a gyermekek ezután megszépült helyiségekben öltözhetnek a testnevelés órák előtt!
 
 • DSCF6715 (Medium).JPG
 • DSCF6716 (Medium).JPG
 • DSCF6718 (Medium).JPG
 • DSCF6719 (Medium).JPG
 • DSCF6720 (Medium).JPG
 • DSCF6721 (Medium).JPG
 • DSCF6722 (Medium).JPG
 • DSCF6723 (Medium).JPG
 • DSCF6724 (Medium).JPG
 • DSCF6726 (Medium).JPG
 • DSCF6729 (Medium).JPG
© 2017 II.János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola | 3078 Bátonyterenye, Zrínyi út 1 | Tel: 32/418-082 | E-mail: titkarsag.bterenye@ekif-vac.hu | OM: 201509 

A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.