II János Pál Pápa Napok

 

2017. április 24-28.

Hozsanna- és népdaléneklő verseny:

 

Szervező: Nagyné Koszta Zsuzsanna

 

Eredmények:

 

NÉV

ISKOLA

1. korcsoport

 

 

I.helyezett

Verebélyi Kata

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

II. helyezett

Mátraházi Barbara

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

III. helyezett

Farkas Nóra

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola

2. korcsoport

 

 

I.helyezett

Golyán Gréta

Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

II. helyezett

Farkas Ida

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola

III. helyezett

Szomora Martin

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

3. korcsoport

 

 

I.helyezett

Kecskés Katalin

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

II. helyezett

Szécsényi István

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola

III. helyezett

Pusztai Jázmin

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Különdíjas

Nagy Hanna

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Különdíjas

Kun- Szigethy Máté

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

 

Mesemondó verseny

Szervező: Ráduly Krisztina

Eredmények:

 

NÉV

ISKOLA

1. korcsoport

 

 

I.helyezett

Bakos Hanna

Szent Kereszt katolikus Általános Iskola és Óvoda Cegléd

II. helyezett

Diószegi Csaba

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola

III. helyezett

Radics Emma

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Különdíjas

Bartus Júlia

Szent Kereszt katolikus Általános Iskola és Óvoda Cegléd

2. korcsoport

 

 

I.helyezett

Mustó Sára

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola

II. helyezett

Tóth Kamilla

Salgótarjáni Általános Iskolák Beszterce-lakótelepi Tagiskolája

III. helyezett

Lőrincz Emese

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Különdíjas

Baranyi Ágnes

Ihász Gábor

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

 

Házi hittanverseny

Szervezők: Loborik Attila, Pádár Zoltán,

Szabó Margit, Volek Krisztina, Guruz Balázsné, Csurilla Józsefné

Eredmények:

 

 

CSAPATNÉV

CSAPATTAGOK

OSZTÁLY

I.hely.

Keresztények

Kovács Gábor

5. osztály

Berta Lili

6. osztály

Tóth Gergő

7. osztály

Koós Bence

8. osztály

 

Műfüves focibajnokság

Szervező: Csákiné Szakács Krisztina

Eredmények:

 

 

CSAPATNÉV

CSAPATTAGOK

ISKOLA

I.hely.

II. János Pál Pápa

Almási Virág

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Kecskés Levente

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Filkor Benjámin

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Sulyok Tamás

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Forgács Márk

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Siraky Gábor

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Dóra Bálint

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

II. hely

Szent Ambrus

Tóth Balázs

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

Drajkó Dávid

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

Javolek Valér

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

Garai Tamás

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

Oláh János

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

Szokob Márk

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

Kovács Márk

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

III. hely

Szent Márton

Busai Ábel

Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola Patak

Valent Benedek

Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola Patak

Kuris Attila

Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola Patak

Hevesi Géza

Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola Patak

Hidvégi Bálint

Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola Patak

Czinege Bendegúz

Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola Patak

Gólkirály

Kecskés Levente

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Legjobb kapus

Oláh János

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

 

Szent László évhez kapcsolódó műveltségi csapatverseny

Szervezők: Szabó Margit, Nagyné Koszta Zsuzsanna

Eredmények:

 

 

CSAPATNÉV

CSAPATTAGOK

ISKOLA

I.hely.

László király kincsei

Pécsvári Dávid 6.o.

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Székhelyintézmény Bátonyterenye

Kun- Szigethy Máté Andor 6. o.

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Székhelyintézmény Bátonyterenye

Tóth Gergő 7.o.

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Székhelyintézmény Bátonyterenye

Kaszás Virág 8.o.

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Székhelyintézmény Bátonyterenye

II. hely.

Kisokosok

Farkas Ida 6.o.

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Pásztó

Gherdán Rozália  6.o.

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Pásztó

Polyóka Sára 6.o.

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Pásztó

Kovács Rozi 6.o.

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Pásztó

III. hely.

Szent László

tárnics

Bagi Edina 8.o.

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Mátramindszenti Tagintézménye

Kapás Lilla 8.o.

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Mátramindszenti Tagintézménye

Kiss Katalin 8.o.

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Mátramindszenti Tagintézménye

Máthé Antónia 8.o.

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

Mátramindszenti Tagintézménye

 

Fotó- és rajzpályázat

Szervező: Volek Krisztina

Eredmények:

Fotópályázat

NÉV

ISKOLA

I.helyezett

Najgyonov Erik

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Ált. Isk. Székhelyint.

II. helyezett

Berta Lili

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Ált. Isk. Székhelyint.

III. helyezett

-------------

 

Rajzpályázat

 

 

1.korcsoport

 

 

I.helyezett

Baranyi Ágnes

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Ált. Isk. Székhelyint.

II. helyezett

Csépe Anna

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Ált. Isk. Székhelyint.

III. helyezett

Tóth Boglárka

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Ált. Isk. Tagintézmény

2.korcsoport

 

 

I.helyezett

Tóth Eszter

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Ált. Isk. Székhelyint.

II. helyezett

Pintér Sára Eszter

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Ált. Isk. Székhelyint.

III. helyezett

Bibók Jázmin

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Ált. Isk. Tagintézmény

 

Résztvevők iskolák

 

 

Hozsanna- és népdal-

éneklő verseny

Fotó- és rajzpályá-

zat

Mese-

mondó verseny

Műfüves focibajnok-

ság

Szent

László

verseny

Össz:

SZAKÁI Szent Márton Tagiskolája Borsosberény

 

 

 

7 fő

 

7 fő

Magyar Szentek Római Katolikus Óvoda és Általános Iskola Pásztó

12 fő

 

2 fő

 

4 fő

18 fő

Salgótarjáni Általános iskolák Beszterce-lakótelepi Tagiskolája

 

 

1 fő

 

 

1 fő

Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Szécsény

1 fő

 

 

 

4 fő

5 fő

Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola és Óvoda Pécel

 

7 fő

1 fő

 

 

8 fő

Szent Ambrus Katolikus Általános Iskola Patak

 

 

 

6 fő

 

6 fő

Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola és Óvoda Cegléd

 

 

2 fő

 

 

2 fő

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola Székhelyintézmény

6 fő

70 fő

3 fő

7 fő

8 fő

94 fő

II. János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola Tagintézmény

 

12 fő

 

 

8 fő

20 fő

Összesen

19 fő

89 fő

9 fő

20 fő

24 fő

161 fő

 

II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola | 3078 Bátonyterenye, Zrínyi út 1 | Tel: 32/418-082 | E-mail: titkarsag.bterenye@ekif-vac.hu | OM: 201509