Pályaválasztási szülői értekezlet

Iskolánk minden tanévben fontos feladatának tekinti a pályaorientációs tevékenységet. Ennek keretében november 13-án pályaválasztási rendhagyó szülői értekezletet szerveztünk a 7. és 8. osztályos tanulóink, valamint szüleik részére.

Köszönjük Pálfalvai Zoltán igazgató úr (Salgótarjáni Bolyai János Gimnázium), Csapó Gabriella igazgató-helyettes (Salgótarjáni Madách Imre Gimnázium), Juhászné Janik Beatrix igazgató asszony( SSzC Táncsics Mihály Szakgimnáziuma) Mocsári Zoltánné igazgató-helyettes asszony (Mikszáth Kálmán Líceum, Pásztó), Máté Gábor gyakorlati oktatásvezető (SSzC Stromfeld Aurél Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája), Heinczingerné Koncz Zsuzsanna tanárnő (SSzC Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája), Képesné Kövessy Margit igazgatóhelyettes asszony (SSzC Borbély Lajos Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma), Dániel László tagintézmény-vezető úr (Bátonyterenyei Fáy András Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma), Kaló István pályaválasztási felelős (Vak Bottyán János Katolikus Műszaki és Közgazdasági Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium, Gyöngyös), Ágoston Dénes pályaválasztási felelős ( AM ASZK Pétervásárai Mezőgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma), Filkor Lajos igazgató úr (Lipthay Béla Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium, Szécsény) rendezvényünkön való aktív részvételét és körültekintő iskolabemutatóját. Képek a rendezvényről <<itt>>.

Kedves Szülők és Diákok!

Minden középfokú oktatási intézmény honlapján részletesen olvashatók a pályaválasztással kapcsolatos információk, a nyílt napok dátumai, a szülői értekezletek időpontjai.

Kérjük, hogy tájékozódjanak minél szélesebb körben a középiskolák által kínált továbbtanulási lehetőségekről, az indítandó szakokról, a pontszámítás körülményeiről, az alkalmassági vizsgák szükségességéről, valamint az elvárt követelményekről.

Jó pályaválasztást kívánok minden végzős nyolcadikos diákunknak!

Nagy Piroska

igazgató

 

 • DSCF6715 (Medium).JPG
 • DSCF6716 (Medium).JPG
 • DSCF6718 (Medium).JPG
 • DSCF6719 (Medium).JPG
 • DSCF6720 (Medium).JPG
 • DSCF6721 (Medium).JPG
 • DSCF6722 (Medium).JPG
 • DSCF6723 (Medium).JPG
 • DSCF6724 (Medium).JPG
 • DSCF6726 (Medium).JPG
 • DSCF6729 (Medium).JPG
© 2017 II.János Pál Pápa Katolikus Óvoda és Általános Iskola

II. János Pál Katolikus Óvoda és Általános Iskola | 3078 Bátonyterenye, Zrínyi út 1 | Tel: 32/418-082 | E-mail: titkarsag.bterenye@ekif-vac.hu | OM: 201509 

A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.